Europos dienos minėjimas

2019 m. gegužės 10 d. mūsų mokykloje vyko  renginys skirtas Europos dienai, kurį organizavo anglų kalbos mokytoja Jana Tamašunaitė. Renginio metu pradinių klasių mokiniai, kuriuos parengė lietuvių kalbos mokytoja Vladislava Zdanovičienė, pristatė informaciją apie Vilnių – kultūros sostinę ir apie Europos Sąjungą, supažindino visus su jos šalių vėliavomis, jų sostinėmis ir žodžiu „Labas“ jų valstybinėmis kalbomis, taip pat deklamavo eilėraščius apie tėvynę. Anglų kalbos mokytojos paruošti pradinukai padainavo dvi dainas – linksmą dainelę „Baby Shark“ anglų kalba, bei visiems žinoma dainą „Broli Jonai“ net šešiomis kalbomis! 2-4 klasių mokiniai taip pat deklamavo gražius eilėraščius apie spalvas ir pavasarį anglų kalbą. Anglų kalbos mokytoja taip pat parengė viktoriną apie Europos šalis bei 7-8 klasių mokinės Gabrielė Butnoriūtė  ir Karolina Butnoriūtė, kurios pristatė įdomius faktus apie Europą ir  kartu su kitais 7-8 klasių mokiniais dainavo dainą “Happy” anglų kalba. Prie renginio taip pat prisidėjo muzikos mokytoja Edita Staniulionienė, ji su vyresniųjų klasių mokiniais paruošė dainą apie užsienio kalbas.  Visa mokyklos bendruomenė linksmai praleido laiką, sužinojo daugiau apie Europą is Europos Sąjungą, mokiniai džiaugėsi galėdami parodyti savo anglų kalbos žinias.