Naujų mokslo metų pradžia

2018 m. rugsėjo 3 diena devintą valandą Dūkštų pagrindinės mokyklos mokiniai susirinko iškilmingai pradėti naujus mokslo metus. Į šventę atvyko  Lietuvos Respublikos Seimo narė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos pirmininkė Rita Tamašiunienė. Iškilmingai perkirpo juostą ir atidarė naujai suremontuotus pastatus, kur įsikurs nauja priešmokyklinukų grupė.

Mokyklos direktorė Česlava Bartoševič pasveikino mokytojus ir mokinius, palinkėjo sėkmės jų darbe ir moksle. Mokinių tėvai ir visa Dūkštų visuomenė labai džiaugėsi, kad mokykla gavo mikroautobusą, kuriuo vežios vaikus. Mokytojai turės galimybę dažniau organizuoti ekskursijas, mokiniai dalyvaus varžybose, konkursuose, netradicinėse pamokose.

Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei už rūpinimasi mūsų mokyklos pagerėjimo sąlygomis.

Po koncerto mokiniai, mokytojai ir tėvai dalyvavo šv. Mišiose Dūkštų šv. Onos bažnyčioje.