Ostatni dzwonek

Hucznie i wesoło było w Duksztańskiewj Szkole Podstawowej 10 czerwca podczas zakończenia roku szkolnego. Dźwięczały wesołe i skoczne piosenki, dzieci z różnych klas pięknie recytowały wiersze polskich, ukraińskich i litewskich autorów, przedstawiły inscenizację wiersza „Wesoły pociąg”, odjeżdżając w atrakcyjny świat wakacji. Serca koiły kolorowe laurki i piękne bukiety. Do zebranych przemówiła dyrektor szkoły Greta Baliul oraz starosta Gminy Dukszt Honorata Masalskiene, odbadowujac dzieci upragnionymi słodyczami. Niespodzienką były lody dla dzieci, którymi poczęstowała pani dyrektor. Radości nie było końca. Wśród nagrodzonych za świetne wyniki w nauce były Karolina Wierzbicka, Joana Janczewska oraz Aiste Maksimawicziute. Życzymy wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji!