Virtuali paroda „Velykų dvasia“ / Wirtualna wystawa Wielkanocna

Kaip ir kasmet, pavasarį pasitinkame su viena didžiausių metuose švenčių – Velykomis. Šios šventės belaukiant nuo kovo 21 d. iki balandžio 4 d. Dūkštų pagrindinės mokyklos iniciatyva buvo organizuojama virtuali paroda „Velykų dvasia“. Parodos tikslas – puoselėti Vilniaus krašto etnines tradicijas, ugdyti meninę raišką ir kūrybinius gebėjimus. Prisidėti prie iniciatyvos ir teikti darbelius turėjo galimybę visa Maišiagalos krašto bendruomenė:
tėvai, pedagogai ir vaikai.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems ir dalinamės kūrybiškų darbelių rezultatais. Jaukių ir gražių artėjančių Šv. Velykų!

Jak co roku wiosną obchodzimy jedno z największych świąt w roku – Wielkanoc. Szkola Podstawowa w Duksztach organizowała wirtualną wystawę Wielkanocną, która trwała od 21 marca do 4 kwietnia. Celem tej wystawy jest pielęgnowanie tradycji etnicznych Wileńszczyzny, rozwijanie ekspresji artystyczności i zdolności twórczych. Cala społeczność strefy Mejszagolskiej wzięla aktywny udzial.
Dziękuję bardzo wszystkim. Wesołych Świąt!