Palma Wielkanocna / Verbų pynimas

W przedszkolu w Duksztach 28 marca dzieci miały nietradycyjne zajęcie „Palma Wielkanocna“. Grupę „Motylki“ odwiedziła twórczyni ludowa – pani Władysława Zenowicz, która opowiedziała o tradycjach Wielkanocnych. Podczas zajęcia przedszkolaki wraz z twórczynią ludową oraz pomocą wychowawców wykonywały kolorowe palmy wielkanocne. Dzieci przekonały się, że to niełatwa praca. Starannie wykonane palmy będą miały okazję poświęcić w Niedzielę Palmową.

Kovo 28 d. Dūkštų pagrindinėje mokykloje vyko netradicinė edukacinė veikla „Verbų pynimas“. Drugelių grupės vaikus aplankė ir apie Velykų tradicijas papasakojo tautodailininkė Vladyslava Zenovič. Veiklos metu tautodailininkė kartu su auklėtojų pagalba pynė spalvotas verbas iš džiovintų gėlių, šakelių ir kitų augalų. Vaikai įsitikino, kad verbų rišimas yra labai kruopštus darbas. Pagamintas verbas vaikai turės galimybę pašventinti per Verbų sekmadienį. Šios žaliuojančio verbos šakelės primena apie ne už ilgo ateisiančią šventę – Velykas.