Wirtualna wystawa prac „Świąteczna zabawka”

Szkoła podstawowa w Duksztach od1 grudnia do 15 grudnia organizowała wirtualną wystawę prac „Świąteczna zabawka” .Wirtualna wystawa poświęcona jest okresowi Bożego Narodzenia – przez cały grudzień panuje wyjątkowy nastrój, a świętowanie Bożego Narodzenia robi szczególne wrażenie. Boże Narodzenie kojarzy się z choinką, która ozdobi każdy dom. A jeśli jest ozdobiony własnynoręcznie robionymi zabawkami, daje więcej ciepła i przytulności.
Celem wystawy jest stworzenie zabawek odpowiadających na świąteczny nastrój we współpracy z dziećmi, ich rodzinami i nauczycielami.
W wirtualnej wystawie wzięło udział 9 placówek wychowania przedszkolnego ze strefy Mejszagolskiej. Placówki nadesłały wiele wspaniałych i kreatywnych prac. Najserdeczniejsze podziękowania dla przedszkoli w Awiżeniach, Mejszagole, Bujwidziszkach, Rzeszy, dla szkół podstawowych im. Św. F. Kowalskiej w Rzeszy oraz filii wielofunkcyjnemu
centrowi w Korwiu, Suderwskiej szkole podstawowej im. M. Zdziechowskiego, Gimnazjum „Verdene” w Podbrzeziu oraz szkole podstawowej w Duksztach.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom życząc najpiękniejszych i zdrowych Świąt Bożego
Narodzenia.

Edyta Staniulioniene

Wirtualna wystawa prac „Świąteczna zabawka”