Virtuali darbų paroda ,,Kalėdinis žaisliukas“

Dūkštų pagrindinė mokykla gruodžio 1d. iki gruodžio 15d. organizavo Maišiagalos krašto mastu virtualią darbų parodą ,,Kalėdinis žaisliukas“.
Virtuali paroda skirta kalėdiniam laikotarpiui – visą gruodį jaučiama ypatinga nuotaika, o Kalėdų šventė daro ypatingą įspūdį. Kalėdos siejamos su eglute, kuri papuošia kiekvienus namus. O jeigu ji papuošta savo rankų darbo žaisliukais, tai suteikia daugiau šilumos ir jaukumo.
Parodos tikslas – bendradarbiaujant vaikams, jų šeimų nariams, pedagogams kurti žaisliukus,
atliepiančius kalėdinę dvasią.
Virtualioje parodoje dalyvavo 9 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos priklausančios Maišiagalos kraštui. Ugdymo įstaigos atsiuntė įvairių, nuostabių ir kūrybiškų darbelių.
Nuoširdūs ačiū tariame Avižienių vaikų lopšeliui darželiui, Maišiagalos vaikų lopšeliui darželiui, Buivydiškių vaikų darželiui, Riešės vaikų darželiui, Riešės šv. F. Kovalskos pagrindinei mokyklai, Riešės šv. F. Kovalskos pagrindinei mokyklai Karvio daugiafunkciniam centrui, Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinei mokyklai, Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijai bei Dūkštų pagrindinei mokyklai. Dėkojame pedagogams ir ugdytiniams.

Edita Staniulionienė
Meninio ugdymo mokytoja

Virtuali darbų paroda ,,Kalėdinis žaisliukas“