Witaj Szkoło

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców i opiekunów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022 w Duksztańskiej Szkole Podstawowej 1 września o godzinie 11. Uroczystość poprzedzi Msza Święta o godzinie 10 w kościele  pw. św. Anny w Duksztach.

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły życzymy spokojnej i bezpiecznej pracy, a Wam drodzy Uczniowie dużo zdrowia, energii i zapału w podejmowaniu obowiązków szkolnych, a także wytrwałości w nauce. Wszystkim Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu dzieci  oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.