Projektas „Vaisiai ir daržovės – tai sveikatos šaltinis”

Spalio 7 d. Dūkštų pagrindinės mokyklos pradinių klaisų mokiniai kartu su darželinukais dalyvavo projekte.

Kiekvienas mokinys nupiešė vaisius arba daržoves, kurie auga mūsų apylinkėse ir apie juos papasakojo. Darželio auklėtojos Teresa Donovska ir Ivona Dulkė sudėliojo iš vaisių ir daržovių puikią kompoziciją. Tai dar labiau sudomino mokinius. Jie atsakinėjo į klausimus, kokius patiekalus galima pagaminti iš vaisių ir daržovių. Auklėtoja pavaišino vaikus savo pagamintais skanėstais. Po to visi žaidė žaidimą „Šaltinėlis” ir „Daržovių gaudymas sriubai”, kur virėju buvo 4 klasės mokinys Damianas. Vaikai linksmai praleido laiką ir pakartojo vaisių ir daržovių pavadinimus ir patiekalus pagamintus iš jų.