Su gimtadieniu, Lietuva!

Artėja didžios šventės – Vasario 16-oji Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šimtmetis.

Kiekvienas Lietuvos pilietis nori savo kukliu darbu prisidėti prie šios dienos minėjimo.

Dūkštų pagrindinės mokyklos mokiniai vasario 12 d. pradėjo šios iškilios šventės renginių maratoną, kuris tęsis iki kitos Lietuvai svarbios dienos – Kovo 11-osos.

Susirinkusius su švente pasveikino muzikos mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė ir pakvietė minėjimą pradėti V. Kudirkos „Tautiška giesme“. Darniai suskambo Lietuvos himnas, giedamas visų mokinių ir mokytojų.

Pradinių klasių mokiniai, paruošti vyresn. mokytojų Genoefos Šocik ir Anos Pozniak, deklamavo lietuvių poetų eilėraščius apie Lietuvą, laisvę, ištikimybė. Ansamblis dainavo skambias lietuviškas dainas.

Prie saulėto Baltijos kranto,
Prie Merkio, Ventos ir Lėvens
Nuo seno lietuvių gyventa,
Lietuviai čia amžiais gyvens.

J. Lapašinskas