Asmens duomenų apsauga

Vilniaus r. Dūkštų pagrindinės mokyklos Duomenų apsaugos pareigūnas

Įgyvendinant Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus Vilniaus r. Dūkštų pagrindinės mokyklos Duomenų apsaugos pareigūnu paskirta mokytoja Ana Pozniak.

Duomenų apsaugos pareigūnas vykdo užduotis vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. patvirtinto Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 2016/679 39 straipsniu.

Duomenų apsaugos pareigūnas, vykdydamas savo užduotis, tinkamai įvertina mokykloje su duomenų tvarkymo operacijomis susijusį pavojų, atsižvelgdamas į duomenų tvarkymo pobūdį, aprėptį, kontekstą ir tikslus.

Dėl duomenų apsaugos galima kreiptis į Vilniaus r. Dūkštų pagrindinės mokyklos duomenų apsaugos pareigūną – mokytoją Aną Pozniak, tel. (8 5) 249 4142, el. p. anna.pkrupowies@gmail.com , Mokyklos g. 10, Dūkštų k., Vilniaus r.