Dzień Dziecka na wesoło

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie.
Po długiej kwarantannie uczniowie szkoły podstawowej w Duksztach spotkali się właśnie 1 czerwca w szkole. Pierwszy dzień był nietradycyjny od nauki – poświęcony właśnie dniu Dziecka.
Na początku pani dyrektor Greta Balul złożyła życzenia dla uczni i wręczyła upominki.
Spiew piosenek, robienie latawca, wesołe gry i rywalizacje sportowe, zajęcia twórcze złożyły się na wesołą zabawę, którą z okazji Dnia Dziecka dla uczni zorganizowaną przez panią od muzyki. Dziecięcy gwar oraz uśmiechnięte buzie świadczyły o tym, że zabawa sprawiła im ogromną przyjemność. Na zakończenie wspaniałego dnia czekał na dzieci słodki poczęstunek.
Wszystkim dzieciom pragniemy złożyć najlepsze życzenia, dużo uśmiechu i pogody ducha na co dzień. Mnóstwo pomysłów każdego dnia, ciekawości świata i odkrywania tego co jeszcze nieznane i żebyście cieszyli się z każdego dnia Waszego dzieciństwa.

Edyta Staniulioniene
Nauczycielka muzyki