Mokslo metų pradžia!

Šių metų rugsėjo 2-ąją Dūkštų pagrindinė mokykla pasitiko naujus mokslo metus. Pilni jėgų ir noro žengti žinių keliu klasėse susirinko mokiniai. Dūkštų mokyklos bendruomenė džiaugiasi geromis mokyklos sąlygomis, o svarbiausia, kad vaikai gali lankyti mokyklą savo gimtojoje vietovėje, kuri tuo pačiu yra Dūkštų kultūros židinys. Švietimo įstaiga taip pat glaudžia vaikus iš Šeimos ir vaiko gerovės centro, esančio gretimame Geisiškių kaime.

Iškilmingai suskambus himnui, šventę pradėjo mokyklos direktorė Greta Baliul, kuri pasveikino atvykusius tėvelius, supažindino mokyklos bendruomenę su mokyklos gyvenimo naujovėmis, perskaitė Vilniaus r. merės  Marijos Rekst sveikinimo raštą. Pirmokams buvo įteiktos kuprinės ir pietų rinkiniai, kuriuos įsteigė „Macierz Szkolna“.

Tėvelius ir mokytojus džiugino mokinių parengta programa, kuri linksmai visus nuteikė. Po koncerto mokiniai dalyvavo Dūkštų šv. Onos bažnyčios mišiose.